Nová výdejní místa  
  • Provozovna Animal ID s.r.o., areál Yugo Alloys, budova č.1, snížené přízemí, dveře č. 13, Bystrá 761/10, Praha 9, Horní Počernice. Cena přepravy: 0,-Kč, čas výdeje zboží nutno předem dohodnout telefonicky 728241155
  • BAYCO ČR s.r.o., třída T. G. Masaryka 1452, Roudnice nad Labem, tel.: 416839425, otevírací doba v pracovní dny 8-12, 13-16 hod, ověřte telefonicky.
  • MEDITOOLS s.r.o., Sudín 22, 518 01 Dobruška, tel: 494 664 494, e-mail: info@meditools.cz, vždy po dohodě, dodací lhůta 1 týden
Cena za doručení na provozovnu: 0,- (naše provozovna) nebo výdejní místa 170,- Kč vč. DPH.
Závoz na VM probíhá cca jednou týdně. Pokud potřebujete zboží dříve, volte prosím jiný způsob doručení. O doručení na VM budete informováni e-mailem.

Expresní zásilky: Zboží (pokud je na skladě - budete informováni) bude předáno poště nebo na spedici v den objednání (objednávka doručena v prac.den do 9. hod.) nebo nejpozději následující pracovní den a odesláno expresním způsobem. PPL doručuje podle vlastních pravidel i v běžnou sobotu. Cena takovéto přepravy pak bude cca o 100% vyšší.

Po výběru zboží a způsobu doručení/převzetí, klikněte prosím na tlačítka PŘEPOČÍTAT, v objednávkovém formuláři. Zjistíte tak skutečnou cenu přepravy. Následně můžete OBJEDNAT tlačítkem dole.
Benefit 6000: při překročení částky 6.000,-Kč (bez DPH) máte nárok na přepravu zdarma, pokud jde o standardní zásilku do 1 kg. Nevztahuje se na Expresní, křehké a nadrozměrné zásilky (obvykle + 120,-).
Na Slovensko přepravujeme v rámci Benefitu 6000 také. Podmínkou pro tento benefit na Slovensku je platba předem na základě elektronické faktury, která Vám bude odeslána současně s potvrzením objednávky. Při exportu na Slovensko bude faktura vyčíslena v €. Pokud jste plátci DPH uveďte platné DIČ DPH (SK). Podle platných předpisů tuto daň při exportu neúčtujeme a bude odečtena z objednávky. Daň pak odvede zákazník podle zákona o DPH.

1. Vyberte si z nabídky způsobů doručení: Vlevo dole, klikněte na pole se šipkou a zvolte způsob a cenu přepravy.
    Postupujte prosím podle pravidel, jinak nebude sleva na dopravu uznána a bude dopočítána.
2. Klikněte na tlačítko PŘEPOČÍTAT: Zjistíte aktuální cenu za doručení.
Vaše objednávka
Název Katalogové číslo Množství Cena za jednotku
(s DPH)
Cena
(s DPH)
Celkem 0,00
Váš košík je prázdný